توضیحات کامل :

پاورپوینت دیه ارش چیست

 

پاورپوینت دیه ارش چیست شامل 22 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

افراد در جامعه علاوه بر تکالیفی که بر عهده دارند ، حقوقی نیز دارند . حقوق افراد دامنه گسترده ای دارد مثل حقوق مالی یا حقوق جانی . هیچ کس نمی تواند به دیگران صدمه بدنی و جانی بزند و در صورتی که مرتکب این کار شد مجرم است و طبق قانون باید مجازات شود . مجازات اصلی این افراد را قانون مشخص می کند . یکی از انواع مجازات هایی که قانون گذار بر برخی از جرایم بار کرده است ، مجازات دیه است . دیه در مواردی مورد توجه قانون گذار بوده است که جرایم مرتبط با صدمه جسمی و جانی باشد . اما گاهی قانون گذار برای یک عضو خاص از بدن که صدمه دیده است دیه تعیین نگرده است ، در این صورت تکلیف فرد صدمه دیده چیست ؟ در این مبحث به بررسی مفهوم ارش  می پردازیم .

دیه ارش : مقدار مالی است که به عنوان جبران خسارت مالی یا بدنی که در قانون برای آن اندازه‌ای مشخص نشده به خسارت دیده پرداخت می‌گردد. موارد دیه ارش به شرح زیر می باشد:

  و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

ارش عیب چیست

ما به التفاوت قیمت در دیه ارش چگونه محاسبه می شود

چگونگی محاسبه دیه ارش

شرایط قیمت گذار در دیه ارش

ارش جنایت به چه معناست

چگونگی محاسبه ارش جنایت

فرق دیه و ارش چیست

پایان

 

عنوان : دیه ارش چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

دیه ارش چیست