توضیحات کامل :

پاورپوینت زندگینامه ماهاتما گاندی

 

پاورپوینت زندگینامه ماهاتما گاندی شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

ماهاتما گاندی یک رهبر برجسته‌ ی سیاسی در هند بود که برای استقلال هند مبارزه کرد. او اصول غیر خشونت‌ آمیز و نافرمانی‌ های صلح‌ آمیز را استفاده می کرد. گاندی در سال 1948 توسط یک متعصب کشته شد. در هند، لقب “پدر ملت” به وی داده شده است.

زمانی که ناامید می شوم به یاد می‌ آورم که در تمام طول تاریخ، روش های راستی و عشق پیروز بوده‌ اند. افراد قدرتمند و قاتلی بوده‌ اند و ممکن بود برای زمانی شکست‌ ناپذیر به نظر برسند، اما در انتها همیشه شکست‌ خورده‌ اند. همیشه به این فکر کنید.

 و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

ماهاتما گاندی کیست؟

ماهاتما گاندی در آفریقای جنوبی

ماهاتما گاندی و شروع مبارزات

روش اعتراضی ماهاتما گاندی

ماهاتما گاندی و تظاهرات نمک

لغو اعتصابات ماهاتما گاندی

ماهاتما گاندی و تجزیه‌ ی هند

ماهاتما گاندی و سیستم طبقاتی

مرگ ماهاتما گاندی

ماهاتما گاندی و مذهب

ماهاتما گاندی و امام حسین

پایان

 

عنوان :  زندگینامه ماهاتما گاندی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه ماهاتما گاندی